ITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtourITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtour
Forgot password?

Oferty

Sposób wyświetlania

Zielona Szkoła w Chorwacji Seget Chorwacja

Cena od1350.00PLN

Chorwacja to kraj o łagodnym klimacie śródziemnomorskim. Błękitne morze zachwyca krystalicznie ciepłą wodą, a urocze zatoki, przylądki i wyspy stwarzają warunki do świetnego wypoczynku i kąpieli.

Zielona Szkoła w Grecji Litochoro Grecja

Cena od1350.00PLN

Litochoro - to niewielka miejscowość wypoczynkowa położona u stóp Olimpu. Największym atutem miejscowości jest jej położenie w otoczeniu gór i wielobarwnej roślinności. Szeroka plaża i błękitne morze przygotowane są dla młodzieży.

Zielona Szkoła w Hiszpanii Costa Brava Hiszpania

Cena od1350.00PLN

Hiszpania zachęca przede wszystkim ciepłym, przyjaznym klimatem oraz niepowtarzalnymi krajobrazami. Jednym z częściej odwiedzanych przez turystów miejsc w Hiszpanii jest Costa Brava. Rozciąga się na powierzchni 60 kilometrów - od Barcelony po granicę francuską.

Zielona Szkoła we Włoszech Lido di Adriano Włochy

Cena od995.00PLN

Lido Adriano - niewielkie włoskie miasteczko, położone w sercu Riwiery Adriatyckiej - 7 km od Ravenny. W okresie lata staje się wielkim kurortem, do którego zjeżdżają turyści z całej Europy.