ITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtourITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtour
Forgot password?

O nas

Kim jesteśmy ?

Biuro Podróży Ital – tour jest firmą specjalizującą się w organizacji wyjazdów turystycznych. Organizujemy wyjazdy indywidualne i grupowe. Od 1994 roku organizujemy, obozy młodzieżowe, wycieczki szkolne, wczasy oraz imprezy integracyjne dla firm w kraju jak i zagranicą.

Doświadczenie i zaangażowanie zespołu, a także zaufanie, jakim Państwo nas obdarzali przez te lata, zaowocowały wysoką jakością usług i niezapomnianymi przeżyciami uczestników naszych wycieczek.Istniejemy dzięki naszym Klientom i dla nich pracujemy.

Głównym celem Naszych działań jest organizacja niezapomnianego wypoczynku i spełnianie wakacyjnych marzeń naszych Klientów. Dążymy do tego aby każdy wypoczywający z nami czuł się komfortowo i bezpiecznie, sięgamy po nowe pomysły oraz rozwiązania. Zapewniają one nam ciągły rozwój i co roku pozytywnie zaskakują naszych stałych Klientów.
Naszym celem jest osiągnięcie pełnego zadowolenia z usługi przez naszych Klientów.

Ubezpieczenie KL i NNW Każdy klient Naszego biura turystycznego biorący udział w imprezie turystycznej musi posiadać ubezpieczenie KL i NNW. Ubezpieczenie to jest zawsze w cenie podstawowej. Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni na podstawie umowy generalnej. Numer polisy grupowej otrzymują Państwo podczas przejazdu lub od rezydenta podczas spotkania informacyjnego.

Ubezpieczenie kosztów leczenia obejmuje zwrot kosztów poniesionych na badania i zabiegi lekarskie, zakup lekarstw i środków opatrunkowych, transport ubezpieczonego do szpitala i pobyt w szpitalu oraz transport do kraju (do kwoty 10 tys. euro). Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków obejmuje, w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku powodującego trwały uszczerbek na zdrowiu lub śmierć ubezpieczonego, wypłatę odszkodowania w umówionej sumie, uzależnionej od treści umowy (do 7 tys. zł.).

Gwarancja ubezpieczeniowa zgodnia z przepisami i unijną dyrektywą, każdy touroperator musi posiadać gwarancję ubezpieczeniową, czyli pisemne zobowiązanie zakładu ubezpieczeń do wypłaty określonej sumy pieniężnej, gdy w wypadku niewłaściwego działania lub zaniechania działania przez biuro podróży powstała konieczność pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju lub konieczność zwrotu klientom wpłat za niezrealizowane lub zrealizowane tylko częściowo usługi turystyczne.

Zasady działania

Jako organizator obozów młodzieżowych posiadamy:

Zezwolenie Wojewody Wielkopolskiego
Wpis do Centralnego Rejestru Zezwoleń
Polisę OC Organizatora Turystyki
Rekomendację Wielkopolskiej Izby Turystycznej