ITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtourITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtour
Forgot password?

Toruń kręci i porusza – Wycieczka dwudniowa

Wycieczki dwudniowe
138
Stare Miasto, 87-100 Toruń, Polska

WYCIECZKA SZKOLNA

TORUŃ KRĘCI I PORUSZA

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1.

TORUŃ:

Stare Miasto: standardowe zwiedzanie z przewodnikiem lub w formie gry miejskiej. Zwiedzanie Fortu IV z pochodniami na terenach fortecznych, ognisko.

Dzień 2.

TORUŃ:

  1. a) Młyn Wiedzy – interaktywne stanowiska w centrum nauki, wystawa o przepływającej przez Toruń Wiśle oraz o roli ruchu obrotowego – ze względu na słynnego mieszkańca tego miasta-Mikołaja Kopernika.
  2. b) Centrum Astronomii w Piwnicach z największym w Europie radioteleskopem o średnicy 32 m. tematyka: fascynujące zagadnienia budowy i ewolucji wszechświata oraz najnowsze osiągnięcia badawcze astronomii.
  3. c) Dom Legend – połączenie interaktywnej edukacji i teatru. Miejsce, które pozwoli Wam przenieść się w świat magicznych opowieści o mieście i jego historii. Legendy nie wystarczy usłyszeć, legendą trzeba przesiąknąć!

Pamiętajcie, przekraczając próg Domu Legend, czynicie to na własną odpowiedzialność! Nie gwarantujemy, że każdemu uda się powrócić do rzeczywistości.

Inne atrakcje do wyboru: Warsztaty w Centrum Chemii w Małej Skali – placówka, która jest wysoko ceniona na jakość prowadzonych warsztatów. Warsztaty z wyrobu pierników lub wizyta w planetarium.

Wycieczka szkolna do Torunia  obejmuje: Transport autokarem, nocleg, wyżywienie, obsługę pilota, ubezpieczenie NW, bezpłatne miejsca dla opiekunów, podatek VAT.

Aktualne cenniki  prześlemy wraz ze szczegółową ofertą (zamów) biuro@ital-tour.pl

 

Jeżeli nie znajdziesz interesującej Cię wycieczki, chcesz zmodyfikować program zamieszczonych przez nas propozycji – zadzwoń!  62 768 31 60 lub 602 279 119

Udogodnienia dla: Toruń kręci i porusza – Wycieczka dwudniowa

  • Posiłki
  • Przejazd
MiejscowośćMiejsce zbiórkiCena
KaliszParking przy hali ArenaDopłata 0 PLN
Ostrów Wlkp.Parking przy StadionieDopłata 0 PLN
PoznańMcDonald's Franowo ul. Szwedzka 2Dopłata 100 PLN
KrakówStacja Paliw ARGE, ul. Pasternik 66, Kraków, w kierunku KatowicDopłata 80 PLN
WrocławPark Handlowy Bielany parking przy IKEADopłata 100 PLN
KatowiceStacja Paliw BP z Mc Donald's przy A4Dopłata 0 PLN
WarszawaDworzec ZachodniDopłata 150 PLN
ŁódźParking przy stacji paliw E.Leclerc. ul. Inflancka 53Dopłata 100 PLN