ITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtourITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtour
Forgot password?

Oferty

Sposób wyświetlania

Cena od0.00PLN

Bieszczady to coś znacznie więcej niż niewielki skrawek Karpat Wschodnich w Polsce. Ich największą mocą jest legenda, która tworzona jest przez kolejne pokolenia wędrujących tu turystów. Warto, więc poddając się urokowi tych magicznych „gór wolności” wybrać się w Bieszczady – niech początkiem naszej przygody będzie przygotowana dla Państwa poniższa oferta wycieczeki w to wyjątkowe miejsce.

Łódź jest drugim co do wielkości miastem Polski. Położona jest w samym centrum kraju, nad brzegami aż osiemnastu rzek i strumieni. Pierwsze pisemne wzmianki pochodzą z pierwszej połowy XIV wieku. Mówią one o istnieniu w tym miejscu osady, zwanej Łodzią. Zapraszamy do zwiedzania.

Wycieczka szkolna do: Kalisza - jedno z najstarszych miast w Polsce pod względem lokacji na prawach miejskich, historyczna stolica Wielkopolski Wschodniej. Russowa – Russów - wieś w powiecie kaliskim; W 1889r. urodziła się tam Maria Dąbrowska. W "Nocach i Dniach" pisarka nazywa Russów Serbinowem, w Ludziach stamtąd Rusocinem. Gołuchowa- Gołuchów - położony jest 20 km na pn-zach od Kalisza, przy trasie do Poznania. Zamek w Gołuchowie był dawną rezydencją Leszczyńskich.

Kłodzko to pięknie położone miasto w województwie dolnośląskim, w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, nad Nysą Kłodzką i jej dopływami. Miejsce to stanowi świetną bazę wypadową w okoliczne góry i do innych, niezmiernie ciekawych miast Kotliny.

Kraków przez długi okres czasu był siedzibą władzy książęcej, a od 1320 roku – królewskiej i stan ten trwał aż do roku 1795. Kraków jest jednym z najstarszych polskich miast i od wieków ma ogromne znacznie w historii naszego kraju.

Kraków – miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce nad Wisłą, drugie co do liczby mieszkańców i powierzchni miasto kraju, stolica Polski do 1795 r. i miasto koronacyjne oraz nekropolia królów Polski, od 1000 r. nieprzerwanie stolica diecezji krakowskiej, a od 1925 archidiecezji i metropolii.

Gmina Kazimierz Dolny jest gminą miejsko-wiejską, położoną jest na prawym brzegu Wisły, w zachodniej części województwa lubelskiego, w powiecie puławskim. Jest jednym z 54 wyjątkowych miejsc w Polsce - posiadających status Pomnika Historii.

Wycieczka szkolna do Poznania w pigułce. Przez Poznań przebiegają trasy turystyczne: Trakt Królewsko-Cesarski, Szlak Piastowski, Szlak Romański, Trasa Kórnicka oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół miasta wytyczono tzw. Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania, połączony jest on z centrum siedmioma szlakami dojazdowymi. Głównym deptakiem prowadzącym na Stare Miasto jest ulica Półwiejska.

Wycieczka Szkolna do Konina - Na odwiedzających Centrum Edukacji i Rozrywki Park Makiet Mikroskala w Koninie czeka około 50 różnych makiet o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym. Przedstawiają one sceny z popularnych filmów, obrazy z historii Polski, świata i Konina. Niektóre z nich są interaktywne, a każda oryginalna i niezwykła. Przy każdej makiecie gość znajdzie najciekawsze informacje o przedstawianym temacie.