ITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtourITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtour
Forgot password?

Oferty

Sposób wyświetlania

Łódź jest drugim co do wielkości miastem Polski. Położona jest w samym centrum kraju, nad brzegami aż osiemnastu rzek i strumieni. Pierwsze pisemne wzmianki pochodzą z pierwszej połowy XIV wieku. Mówią one o istnieniu w tym miejscu osady, zwanej Łodzią. Zapraszamy do zwiedzania.

Wycieczka szkolna do: Kalisza - jedno z najstarszych miast w Polsce pod względem lokacji na prawach miejskich, historyczna stolica Wielkopolski Wschodniej. Russowa – Russów - wieś w powiecie kaliskim; W 1889r. urodziła się tam Maria Dąbrowska. W "Nocach i Dniach" pisarka nazywa Russów Serbinowem, w Ludziach stamtąd Rusocinem. Gołuchowa- Gołuchów - położony jest 20 km na pn-zach od Kalisza, przy trasie do Poznania. Zamek w Gołuchowie był dawną rezydencją Leszczyńskich.

Wycieczka szkolna do Poznania w pigułce. Przez Poznań przebiegają trasy turystyczne: Trakt Królewsko-Cesarski, Szlak Piastowski, Szlak Romański, Trasa Kórnicka oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół miasta wytyczono tzw. Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania, połączony jest on z centrum siedmioma szlakami dojazdowymi. Głównym deptakiem prowadzącym na Stare Miasto jest ulica Półwiejska.

Wycieczka Szkolna do Konina - Na odwiedzających Centrum Edukacji i Rozrywki Park Makiet Mikroskala w Koninie czeka około 50 różnych makiet o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym. Przedstawiają one sceny z popularnych filmów, obrazy z historii Polski, świata i Konina. Niektóre z nich są interaktywne, a każda oryginalna i niezwykła. Przy każdej makiecie gość znajdzie najciekawsze informacje o przedstawianym temacie.

Toruń jest jednym z najstarszych miast polskich. Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwie w akcie wyboru króla. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO.

Wrocław – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, siedziba władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Położone w Europie Środkowej, na Nizinie Śląskiej, w Pradolinie Wrocławskiej, nad rzeką Odrą i czterema jej dopływami. Jest historyczną stolicą Dolnego Śląska, a także całego Śląska.

Cena od0.00PLN

Wycieczka szkolna do legendarnej siedziby Mieszka I stanowi interesującą podróż w czasie. Na wysepkę z ruinami pałacu oraz kościoła dotrzeć jedynie można promem a po drugiej stronie jeziora zobaczyć można słynną bramę RYBĘ ustanowioną w 2000 roku symbolem chrześcijaństwa.

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew to wyjątkowe miejsce w centralnej Polsce, gdzie można stanąć twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata. Safari Zoo mieści się w Borysewie a wyjątkowa aranżacja przestrzeni, niezapomniane atrakcje i bliskość natury, stanowią to miejsce wyjątkowym.