ITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtourITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtour
Forgot password?

Oferty

Sposób wyświetlania

Włochy, Republika Włoska – państwo położone w Europie Południowej, na Półwyspie Apenińskim, będące członkiem Unii Europejskiej oraz wielu organizacji, m.in.: NATO, należące do siedmiu najbardziej uprzemysłowionych i bogatych państw świata – G7.

Cena od0.00PLN

Rzym – stolica i największe miasto Włoch, położone w środkowej części kraju nad rzeką Tyber i Morzem Śródziemnym. Centrum administracyjne ma powierzchnię 1287 km² i liczbę ludności 2 868 104, będąc czwartym co do wielkości miastem Unii Europejskiej. Miasto Stołeczne Rzym ma 4 331 856 mieszkańców.

Medjugorie to miejscowość w Bośni i Hercegowinie, w południowej części Hercegowiny, 25 km na południowy zachód od Mostaru. Panuje tam klimat śródziemnomorski. Znana przede wszystkim z wydarzających się tam jakoby objawień maryjnych, cały czas badanych przez Kościół katolicki i do tej pory nie odrzuconych ani nie potwierdzonych.

Włochy to piękny i bardzo urozmaicony kraj: wspaniale krajobrazy, doskonałe ogródki wspinaczkowe, niesamowite góry oraz interesujące kaniony. Jedną z najbardziej pociągających atrakcji jest Etna czyli czynny stratowulkan we Włoszech, na wschodnim wybrzeżu Sycylii. Jest to obecnie najwyższy i największy w Europie stożek wulkaniczny.