ITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtourITAL-TOUR biuro podróży. Wycieczki, wczasy, podróże, wczasy incentive – biuro podróży – italtour
Forgot password?

Sposób wyświetlania

Łódź jest drugim co do wielkości miastem Polski. Położona jest w samym centrum kraju, nad brzegami aż osiemnastu rzek i strumieni. Pierwsze pisemne wzmianki pochodzą z pierwszej połowy XIV wieku. Mówią one o istnieniu w tym miejscu osady, zwanej Łodzią. Zapraszamy do zwiedzania.

Wycieczka szkolna do: Kalisza - jedno z najstarszych miast w Polsce pod względem lokacji na prawach miejskich, historyczna stolica Wielkopolski Wschodniej. Russowa – Russów - wieś w powiecie kaliskim; W 1889r. urodziła się tam Maria Dąbrowska. W "Nocach i Dniach" pisarka nazywa Russów Serbinowem, w Ludziach stamtąd Rusocinem. Gołuchowa- Gołuchów - położony jest 20 km na pn-zach od Kalisza, przy trasie do Poznania. Zamek w Gołuchowie był dawną rezydencją Leszczyńskich.

Wycieczka szkolna do Poznania w pigułce. Przez Poznań przebiegają trasy turystyczne: Trakt Królewsko-Cesarski, Szlak Piastowski, Szlak Romański, Trasa Kórnicka oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół miasta wytyczono tzw. Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania, połączony jest on z centrum siedmioma szlakami dojazdowymi. Głównym deptakiem prowadzącym na Stare Miasto jest ulica Półwiejska.

Obóz młodzieżowy LIDO ADRIANO Lido di Adriano Włochy

Cena od1540.00PLN

Obóz młodzieżowy we WŁOSZECH / LIDO ADRIANO - niewielkie włoskie miasteczko, położone w sercu Riwiery Adriatyckiej - 13km od Rawenny. W okresie lata staje się wielkim kurortem, do którego zjeżdżają turyści z całej Europy. DLA MŁODZIEŻY OD 12 DO 18 LAT

Cena od1730.00PLN

Apartamenty Medena w Seget - ośrodek oddalony jest 4 km od Trogiru. Wzdłuż promenady usytuowane są liczne sklepy z pamiątkami, tawerna, pizzeria, cukiernia, restauracja typu fast food, kawiarnia oraz wiele innych. Dodatkowe atrakcje ośrodka to dyskoteka, centrum fitness oraz place zabaw dla dzieci.

Cena od1680.00PLN

LITOCHORO - to niewielka miejscowość wypoczynkowa położona u stóp Olimpu. Największym atutem miejscowości jest jej położenie w otoczeniu gór i wielobarwnej roślinności. Szeroka plaża i błękitne morze przygotowane są dla młodzieży.

Cena od1880.00PLN

LIORET DE MAR to miejscowość położona na malowniczym, skalistym wybrzeżu Costa Brava, w odległości 70 km od Barcelony i 40 km od Girony. Jest to najpopularniejszy wakacyjny kurort Katalonii, a niezliczona ilość atrakcji powoduje, że każdy, bez względu na wiek, znajdzie tu coś dla siebie.

Wycieczka Szkolna do Konina - Na odwiedzających Centrum Edukacji i Rozrywki Park Makiet Mikroskala w Koninie czeka około 50 różnych makiet o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym. Przedstawiają one sceny z popularnych filmów, obrazy z historii Polski, świata i Konina. Niektóre z nich są interaktywne, a każda oryginalna i niezwykła. Przy każdej makiecie gość znajdzie najciekawsze informacje o przedstawianym temacie.

Toruń jest jednym z najstarszych miast polskich. Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwie w akcie wyboru króla. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO.

Cena od1830.00PLN

Apartamenty Medena w Seget - ośrodek oddalony jest 4 km od Trogiru. Wzdłuż promenady usytuowane są liczne sklepy z pamiątkami, tawerna, pizzeria, cukiernia, restauracja typu fast food, kawiarnia oraz wiele innych.

WCZASY w GRECJI-LITOHORO Litochoro Grecja

Cena od1780.00PLN

LITOCHORO - to niewielka miejscowość wypoczynkowa położona u stóp Olimpu. Największym atutem miejscowości jest jej położenie w otoczeniu gór i wielobarwnej roślinności. Szeroka plaża i błękitne morze przygotowane są dla młodzieży.

WCZASY w HISZPANII Loret de Mar Hiszpania

Cena od2090.00PLN

LORET DE MAR – to największe centrum rozrywki w całej Hiszpanii. Wybrzeże Lloret de Mar ma powierzchnię 9 km i pięć plaż, z czego cztery są oznaczone międzynarodową odznaką Błękitnej Flagi.